Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek Odası Kapılı 90*190

Marka : DecoLiva
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺699,00(KDV Dahil)
₺699,00 'den başlayan taksitlerle

Decoliva 90 yükseklik 190 boy Montessori Kapılı Yatağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1. sınıf doğal çam ağacından üretilmiştir.
  • Ağacın orjinalliğine zarar verilmemiştir.
  • Özenle paketlenip gönderilmektedir.
  • Avrupa E1 kalitesine sahiptir.
  • Kanserojen madde içermemektedir.
  • Ürünlerimiz demonte halde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.
  • Kurulum müşteriye aittir.
  • Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
  • Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde gönderilmektedir.

:

AÇIKLAMA

Farklı tasarımı ve uygun fiyatı ile dikkat çeken Decoliva Montessori yatakları, çocuklarınız için harika bir alan yaratmanıza yardımcı olacak sıra dışı bir üründür. Bu ürün sayesinde, çocuklarınız daha huzurlu uyku deneyimi yaşayacak ve bunun için size minnettar olacaktır. Üründe kullanılan malzemeler kaliteli ve orijinal malzemelerdir. Bu sayede, çocuğunuz için daha sağlıklı bir seçim yapmış olacak ve aynı zamanda orijinal malzemelerden dolayı daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı yaşayacaksınız.

Standart ölçüler olan 90x190 cm ölçülerinde tasarlanan bu ürün, çocuğunuzun daha konforlu ve daha rahat hareket etmelerini sağlayacaktır. Bu yataklar, normal sıradan yatakların verdiği zararların hepsini absorbe edebilecek kalitede ve fonksiyonellikte imal edilmiştir. Kaliteli malzemeler kullanılmış ve çam ağacından üretilmiştir. Tüm bu doğal malzemeler ile birlikte, doğal reçine ve boyalar ile daha sağlam ve daha gösterişli hale getirilmiştir.

Kapılı Tasarımı Sayesinde, Çocuklarınız İçin Daha Fonksiyonel Kullanım

Kapılı tasarımı, yatağın daha kolay şekilde kullanılmasını ve çocuklarınızın yatağa daha rahat ulaşmasını sağlayacaktır. Kapılar, çocuklarınızın girebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Bununla birlikte, bu boş alan, daha şık bir görünüm de kazandırmıştır.

Modern Dokunuşlar

Decoliva Montessori yataklar, modern dokunuşlarla harika bir görünüm kazanmıştır. Evinizdeki havayı değiştirmeniz ev daha etkileyici bir ev tasarımı oluşturmanızda size yardımcı olacaktır. Dilediğiniz eşya ve aksesuar ile kombin yaparak ev dekorasyonunuzu şekillendirebileceksiniz.

Çocuklarınız İçin Uzun ve Konforlu Geceler

Yataklar, kişinin güne iyi bir başlangıç yapabilmeleri için hayati önem taşımaktadır. Günümüzde ortopedik bir çok hastalığın altındaki temel neden, hiç kuşkusuz yanlış seçilmiş yataklardır. Özellikle bel, boyun ve sırt ağrılarının oluşmasında, tekrarlanmasında ve artmasında, yatakların önemi büyüktür. İşte bu yüzden rahat ve konforlu bir yatak, her zaman işinize yarayacaktır. Daha dengeli ve daha etkileyici bir uyku için siz de bu yatakları tercih edebilir ve çocuklarınızın ortopedik rahatsızlıklarla karşı karşıya gelmelerinin önüne geçebilirsiniz.

Çocuklarınızın uzun ve konforlu geceler geçirmesini istiyor ve güne daha rahat bir şekilde uyanmalarını istiyorsanız; siz de Decoliva Montessori kapılı yatakları tercih edebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Son Eklenen ÜrünlerEtiketler
Decoliva, Decoliva Montessori, Decoliva Montessori Yatak, Decoliva Montessori Yatak Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek Odası Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek Odası Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek Odası 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bebek 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Odası Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Odası Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Odası 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Odası 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bebek, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bebek Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bebek Odası Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bebek Odası Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bebek Odası 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bebek Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bebek Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bebek 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Çocuk 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bebek, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bebek Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bebek Odası Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bebek Odası Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bebek Odası 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bebek Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bebek Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bebek 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Odası Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Odası Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Odası 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Odası 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Bebek, Decoliva Montessori Yatak Odası Bebek Odası, Decoliva Montessori Yatak Odası Bebek Odası Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Bebek Odası Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Bebek Odası 120200, Decoliva Montessori Yatak Odası Bebek Bazalı, Decoliva Montessori Yatak Odası Bebek Bazalı 120200, Decoliva Montessori Yatak Odas,