Türkiye'nin duvar kağıdı, avize, halı ve montessori yatak alanında satış yapan sitesi Kagitsepetim.com'a hoşgeldiniz!

 

Kagitsepetim; ev, iş yeri, mağaza, kongre merkezleri gibi mekanlara değer katmak isteyenler için; kaliteli ve modern duvar kağıtlarını uygun fiyatlarla sunan, global dünyayı yakından takip eden, müşteri deneyimini ön planda tutan, yeni trendlere liderlik yapan, içinde bulunduğu pazara yakından takip eden, alışveriş sitesidir.

 

Ev dekorasyonu akla gelince 1960 yılından bu yana kendini fiziksel mağazaları ile kanıtlayan ve büyük hizmetler veren kagitsepetim, 2016 yılında e-ticaret perakende sektörüne girerek müşterilerine online olarak da hizmetler vermektedir.

 

Kagitsepetim, ev dekorasyon, aydınlatma, mutfak, halı gibi ev yaşam kategorilerinde geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Türkiye'de duvar kağıdı denince akla ilk gelen isim olmaya başaran firmamız bunu diğer kategorilerde de başarmayı kendisine hedef edinmiştir. E-ticaret sektörüne girdiğinden bu yana ev dekorasyonuna, özellikle de  kendi alanında uzman olduğu modern duvar kağıtlarına büyük yenilikler getirmek ile birlikte sektör lideri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

Kolay Sipariş

 

Kagitsepetim.com tüm alışverişleriniz de 7 gün 24 saat olmak üzere kolay ve hızlı şekilde yapabilmeniz için dizayn edilmiştir. Bir tıkla siparişinizi istediğiniz şekilde verebilirsiniz. Birbirinden farklı ödeme seçenekleri ile de kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Ürün Çeşitliliği

 

Kagitsepetim.com ev dekorasyonu, avize, montessori yatak, duvar kağıdı, halı, mobilya gibi kategori ve ürünleri ile 4000'den fazla ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

Stoklu Çalışma

 

Firmamız en hızlı şekilde ürünleri göndermek için stoklu çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.  %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız yüzlerce ürünü deposunda barındırarak hızlı şekilde müşterilerin siparişleri ulaştırmaktadır.

 

Kolay İade

 

Firmamızın temel ilkelerinden biri de kolay iade olmasıdır. Satın aldığınız hangi ürün olursa olsun siz değerli müşterilerimize kolay iade yapma imkanı tanınmaktadır.